Bioblas Color&More Saç Boyası Deneyimi


Bioblas Color&More Saç Boyası Ve Boyalı, Röfleli Saçlar İçin Bioblas Saç Şampuanı Deneyimi

Hangi Saç Boyasını Kullanmalıyım

Bayramdan önce Bioblas Color & More Krem Saç Boyası , Saç Dökülmesine Karşı bitkisel yağ içeren minik bir kutu , Bioblas Saç Dökülmesine karşı , Boyalı ve Röfleli saçlar için şampuan ile birlikte kargoyla gelmişti.

Sevgili İlknur Koyuncu Balcı, beni Bioblas markası ile tanıştırdı. İyi ki de tanıştırmış, sonuçtan çok memnun kaldım. İlknur Koyuncu Balcı ’ ya ( İlknurun Dünyası )ve Biota Grubuna çok teşekkür ederim .

1-20150630_181802

Uzun zamandır saçlarımı boyuyorum, çoğunlukla açık kumral rengine. Sürekli kullandığım farklı bir saç boyası markası vardı aslında ama bu defa farklı bir boya ile denemek istedim. Benim gibi denize gitmeyi , yüzmeyi seviyorsanız saçlarınızın yıpranma payı da çok oluyor. Hem güneş, hem deniz saçları yıpratıyor. Hava sıcak olduğu için çoğunlukla da saçlarımı topladığım için tahmin edersiniz ki çok kırılıyor saçlarım. Tabii bakım yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince.

Bayramdan önce ki hafta bir günü, kızımla birlikte saç boya ve bakım günü ilan ettik. Saçlarımızı boyadık, yeni boyamız Bioblas Color & More krem saç boyası ile. Ben 8.1 kum sarısı rengini tercih etmiştim.

1-20150627_192804

Boyanın yanında küçük bir bitkisel yağ şişesi vardı. Kutunun içine boşalttım. Bu yağ, saç dökülmesine karşı 5 mineral ve vitamin içeren bitkisel yağ içeriyor. Arkasından krem saç boyasını ekledim, iyice karıştırdım. Önce saç diplerine, sonra uçlara yedirip, renk alması için beklettim.

Arkasından Bioblas Saç Dökülmesine karşı Boyalı ve Röfleli saçlar için olan şampuanı ile yıkadım, duruladım saçlarımı.

1-20150627_192748

Saç boyasının içine kattığım bitkisel yağ, boyama esnasında saçı koruduğu için, saçlar fark edilir derecede parlak ve yumuşak olarak çıkıyor boyadan. Ardından Bioblas şampuanla yıkandığında daha bir nefes alıyor saçlar.

Ben bu boyayı sevdiğimi söyleyebilirim. Sadece kışın saç boyaması yaparken , renk konusunda farklı alternatife bakabilirim. Şampuanı halen kullanmaya devam ediyorum.

Bioblas Color & More saç boyası Facebook sayfasından takip edebilir,

www.bioblas.com sayfasından merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilir, renk seçebilir, uygulama konusunda merak ettiklerinize bakabilirsiniz.

Boyamadan önce ki saçımın hali sol tarafta açıkça görülüyor. Sağ tarafta ise boyadan sonra yumuşak, rahatlamış saçlarımı görebilirsiniz. Tam zamanında bir müdahale oldu. Birazda kırıkları kesildi ve saçlar kendine geldi.

1-Bioblas

Eğer saçınızı boyamak istiyorsanız Bioblas Color&More Saç Dökülmesine Karşı Kalıcı Krem Saç Boyasını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Sizin de saçlarınız  kırılmaya müsait, ince telli ise şampuanını kullanabilirsiniz. Denemekte fayda var. Saçlarınız uzun ve çok ise belki bir tüp yetmeyebilir ama benim saçlarım için renk değişikliği yapmadığım için bir kutu yeterli oldu.

Sağlıklı, canlı saçlara sahip olmanız dileği ile sevgiler…))

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.