Pakmaya Pudingleri İle Blogger Etkinliği


Pakmaya Blogger Etkinliği İstanbul

Pakmaya Uygulama Merkezi

İstanbul’da Pakmaya Uygulama Merkezinde güzel bir etkinliğe katılmak için  İstanbul yollarına koyuldum.

Etkinliklere katılmayı seviyorum. Yeni blogger arkadaşlarımla tanışma şansı olur hep bu buluşmalarda. Ayrıca tanıdığım İstanbul blogger arkadaşlarımla da birlikte olmak çok keyifli olur.

Bir de Pakmaya’ nın genç , çalışkan, marifetli , güler yüzlü , çalışanları ile başka türlü nasıl tanışabilirdim ki. Çok mutlu oldum onları tanıdığım için. O kadar canı gönülden koşturdular ki bizim için.

1-20150810_180449

10 Ağustos 2015 akşam 18.00’ de başlayacak etkinlik için başladı benim koşturmaca. Aynı gün sabah erkenden Antalya’dan İstanbul’a doğru yola çıktım.

Pakmaya buluşmamız başlayana kadar biraz aile ziyareti yaptım. Ve biraz da erkenden yola koyuldum Gayrettepe ,ye doğru.Kimsecikler henüz yokken, vardım Pakmaya Uygulama Merkezine.

1-20150810_170538

Şefimiz bizim için çeşit çeşit mini kekler hazırlıyordu. Hemen resimlerini çektim.

1-Pakmaya blogger mailleri7

Ortalığı mis gibi kek kokuları sararken yavaş yavaş davet edilen blogger arkadaşlar gelmeye başladı.

1-Collages12

Bu gün #pakmayaileserinlezzetler hazırlayacağız, Pakmaya Uygulama Merkezinde. Her blogger arkadaşım @Pakmaya ürünleri ile kendi tarifini hazırlayacak. Malzemelerimiz önceden hazırlanmış.

Başlıyoruz tariflerimizi uygulamaya. Ortada çok büyük bir masamız var, etrafında hepimize yer var, harıl harıl çalışıyoruz.

1-Pakmaya blogger mailleri2

Ben @pakmaya vanilyalı puding kullanarak Milföy Pasta hazırlayacağım. Çok pratik, güzel bir tarif. Arasına krema ve muz koyacağım. Üzerine ise pudra şekeri ve çilekle süsleyeceğim. Başladım yavaş yavaş milföylerimi fırına vermek için hazırlamaya. Milföy Pastayı çok sevdiğim için hazırlaması da çok keyifli oluyor. Hele yılların markası Pakmaya malzemelerini kullanarak hazırlamak ayrı bir keyif.

1-20150810_191923

 

Milföy hamurları fırında pişerken , hemen Pakmaya vanilyalı pudingi hazırladım. Arada karıştırıp soğumasını beklerken, birbirinden güzel tarifler de yapılmaya başlandı.

Ben pastamın üzerine pudra şekeri serptim ve çilekler ile süsleyerek servise hazırladım. Çok güzel oldu. Hepimizin tarifi ayrı bir güzel oldu. Resimlerini sizler için çekmiştim. Hazırlıklarımız bittiğinde, masamızı hazırladık. Pakmaya puding, kremşanti ve diğer Pakmaya ürünlerini kullanarak hazırladığımız #pakmayaileserinlezzetler ile masamız resimlerden de gördüğünüz gibi bir şölene dönüştü. Resimler çektik bol bol. Çaylarımız geldi , yaptığımız nefis tariflerin tatlarına bakmaya çalıştık azar azar.

1-Pakmaya blogger mailleri8

 

Pakmaya yetkilileri biraz Pakmaya ile ilgili bilgiler verdiler. Pakmaya Uygulama Merkezi (PUM), Pastacılık ve Fırıncılık sektörüne yenilikler sunmak için çalışıyor. Son dönemde çıkardığı yeni ürünler ile artık daha geniş bir ürün yelpazesine de sahip. Mutfaklarımızda sadece maya çeşitleri ile değil, puding çeşitleri, kremşantiler, vanilya, kabartma tozu, damla çikolata ve daha birçok yeni ürün ile bizlerin mutfağında yer alıyor. Her geçen gün daha geniş bir alana yayılıyor.

Tabii ki geçmişten gelen güvenilir bir marka olması, mutfaklarımızda daha güvenle yer almasını da sağlıyor.

Ben senelerden beri zaten Pakmaya kullanan biri olarak, yeni ürünlerini de bundan sonra gönül rahatlığı ile kullanacağım.

1-20150810_183756

Pakmaya Uygulama Merkezinde güzel bir gün geçirdim. Davetleri için teşekkür ederim. Orada bulunmaktan keyif aldım. Bizler için çok güzel bir sepet hazırlamışlar, hediyeleri için de teşekkür ederim ayrıca. Emeği geçen tüm Pakmaya çalışanlarına sevgiler, selamlar gönderiyorum.

11849049_884693051578680_1266128642_n

 

Pakmaya buluşmamıza katılan blogger arkadaşlarım;

Kendi Mutfağında Şef

Bir Demlik Sohbet

Huzurlu Mutfak

Ayşemin Mutfağı

Nezzetli Yemekler

Mutfağı Seviyorum

Ayşe Terapi

Hansa Koş

Duygulu Lezzetler

Arzu Erciyas

1-20150811_103129

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.