Türkiye’nin En İyi Yemek Blogları


Türkiye’nin En İyi Yemek Blogları Arasındayım

16 Haziran 2016

Türkiye’nin En İyi Yemek Blogları

kendi-mutfaginda-sef-logo-gri-100_100

15/06/2016’da Yemek Kulübüm’ den bir mail aldım. Türkiye’nin En İyi Yemek Blogları Arasındayım. 1200 blog arasından, Türkiye’nin en iyi yemek blog listesini hazırlamışlar. Listeyi hazırlarken güncel olarak tarif yükleyen bloglar arasından seçim yapmışlar.

Kendi Mutfağında Şef blog bu listede yer aldığı için çok teşekkür ederim. Yakın çevrem, ailem, arkadaşlarım bilir ki , hiç bıkmadan usanmadan saatlerce çalışırım her gün, blog yazılarım ve tariflerimi hazırlamak için. Benim için çok değerlidir blog yazılarım.

Blogger arkadaşlarım zaten bilir ama sayfamı takip eden, izleyen, tariflerimi deneyen arkadaşlarım bu süreci çok yakından tanımayabilir. Bir tarifin sizlere ulaşması günler, saatler süren çalışmaların sonucunda ancak gerçekleşebiliyor.

Sizin sosyal medya hesaplarında birkaç saniyeliğine gördüğünüz resimler, tarifler yorucu ve keyifli geçen çalışmalardan sonra ancak karşınıza çıkıyor.

Listede bulunan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Selamlarımı sevgilerimi gönderiyorum.

Cafe Fernando ile aynı kulvarda yer almak benim için gurur verici.

Yemek Kulübüm’e tekrar teşekkür ederim.

Hazırladığı, Türkiye’nin En İyi Yemek Blogları listesine ve yazısına ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

http://yemekkulubum.com/icerik_sayfa/turkiye-nin-en-iyi-yemek-bloglari-listesi

acik-pembe-100_100

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.